Vi ste ovdje: Početna / Članstvo
26.9.2017 : 10:55 : +0200

Članstvo

Cijenjeni posjetitelji stranica HND-a!

Ako Vas zanima numizmatika i znanstveno istraživački rad vezan uz stari novac i vrjednosne papire, uključite se u rad našeg Društva i postanite član Hrvatskog numizmatičkog društva.

HND je krovno numizmatičko društvo u Republici Hrvatskoj, neprofitna organizacija, te je sav prihod od simbolične članarine namijenjen za tiskanje naših publikacija "Numizmatičke vijesti" i "Obol" koji se šalju svakom članu Društva jednom godišnje. Također od članarine, uz pomoć raznih srodnih institucija, publiciramo različita prigodna izdanja vezana uz događanja u numizmatici, kao i mnoge susrete, međunarodne kongrese i izložbe.

Iznosi članarina:
Članovi iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovenije: 150,00 Kn
Članovi iz ostalih europskih i svjetskih zemalja: 30,00 Eura
Učenici i studenti: 75,00 Kn

Upisnina: 20,00 Kn

Ispunite slijedeći obrazac "Zahtjev za učlanjenje u HND", nakon čega ćemo Vas obavjestiti o rezultatu zahtjeva.
Dobro došli!

Zahtjev za učlanjenje u HND

Područje sabiranja i uže opredjeljenje :
Kovani novac:
Papirni novac: